• NASZA AGROTURYSTYKA

  Agroturystyka "Ranczo u Bodzia" to miejsce położone w malowniczej wsi u podnóża gór Izerskich. Naszych Gości czeka moc atrakcji, pełen wór wspomnień i niezapomniane przeżycia. Ranczo u Bodzia to miejsce któremu towarzyszy rodzinna atmosfera. Pomożemy Państwu poznać nasze piękne okolice, poczęstujemy ekologiczną żywnością, zaprosimy do stadniny, czy też zaproponujemy łowienie ryb w jednym z naszych stawów.

  Ranczo u Bodzia położone jest w Rząsinach (gmina Gryfów Śląski), niedaleko Świeradowa Zdroju, Jeleniej Góry, kilkadziesiąt kilometrów od granic Czech i Niemiec. Lokalizacja stanowi doskonały punkt wyjściowy do zwiedzania całych Karkonoszy.

 • KONIE

  Konie to piękne zwierzęta. W stanie dzikim można je znaleźć tylko w Ameryce Płónocnej i Australii. Ssaki te zostały udomowione i od wieku służą człowiekowi. Są różne rasy, poczynając od silnych i potężnych koni pociągowych, idąc przez konie wyścigowe i czystej krwi araby a kończąc na małych, krótkonogich kucykach Pony.

  Dysponujemy niewielką stadniną koni. Pobyt u nas to doskonała okazja do spotkań z tymi pięknymi zwierzętami.

 • MALOWNICZE OKOLICE

  Pogórze Izerskie i Karkonosze są perłami województwa dolnośląskiego. Zabytkowe miasteczka, ciekawe imprezy (m.in. Festiwal Filmów Komediowych w Lubomierzu, Agatowe Lato we Lwówku), bogactwo fauny i flory corocznie przyciągają region odwiedzają setki tysięcy turystów z całego świata.

  Ranczo u Bodzia może być doskonałym punktem startowym dla wypraw do Świradowa Zdroju, Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby. Bliskość niemieckiej i czeskiej granicy to kolejny atut naszej lokalizacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Agroturystyka


Pokaż Agroturystyka Ranczo u Bodzia na większej mapie